Tisk závěrečných prací

Z logiky věcí vyplývá, že každá práce musí být před svázáním vytištěna. Proč práci nevytisknout přímo tam, kde se bude vázat?

Pro tisk závěrečných prací disponujeme hned několika stroji. Xerox 5665 Sorcery je schopen tisknout černě až do formátu A3 na běžné papíry do 220 g. Xerox 3535 Allagash tiskne černě nebo barevně na speciální hlazené a bělené papíry tloušťky 90 až 220 g.

Obyčejný černý tisk na 80 g papír

Tisk celé práce černě na běžný xerografický (kancelářský) 80 g papír. Běžný standard, který nenadchne ani neurazí. Ovšem třeba barevné grafy či fotografie budou převedeny do odstínů šedi.

Exkluzivní černý tisk na 90 g papír

Tisk celé práce černě na hlazený bělený 90 g papír. Díky hlazení při výrobě papír dosahuje zvláště jemného lesklého povrchu, který zvyšuje barevnou jasnost a kontrast výsledného tisku. Vysokou kvalitu vytištěného obrazu zaručuje také vysoká bělost papíru. Barvy jsou jako v prvním případě převedeny do odstínů šedé.

Exkluzivní černý/barevný tisk na 90 g papír

Tisk celé práce tak, jak je vytvořena – černě nebo barevně – na hlazený bělený 90 g papír. Kvalita papíru i tisku je vynikající. Vše, co má být barevné, bude barevné. Stroj sám pozná, která strana je černá a která obsahuje barvu. Podle toho se pak zakázka účtuje.

Standardem mezi formáty pro tisk je PDF. Jednou z výhod tohoto formátu je jistota, že práce bude vytištěna tak, jak je vidět na obrazovce. Jak převést vaši práci do PDF formátu, Vám rádi poradíme.

Číst 2428 krát